Toke are ne siperfaqe te ndryshme

Shitet nga: Aldo 09 Krr 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet toke are vetem 5 km nga qendra e tiranes!
Toka ndodhet prane qendres tregtare teg!
Ne rrugen nacjonale tirane elbasan!
Zone shum e kerkuar dhe me shum prioritet!
Disponojme siperfaqe te ndryshme , si per magazina
Bisnese, vila!
Okazion kemi dhe 1000 metra katror
Buz rruge e pershtateshme per shpi!
Vetem 70 000 euro! Me certifikat pronsie!!
Eshte okazion se cmimi ne kte zone eshte 100-120 euro!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim