Toke-are ne Tirane

Shitet nga: ismail 16 Dhj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
shitet toke ,2000 m,ose me shume,e pershtatshme per biznese te ndryshme,me nje terren mjaft te favorshem,dhe fushe pamje te gjere.me rruge te asfaltuar,dhe sistem elekrrik shum prane.dhe me kanalizime ujitese.toka eshte e paisur me certifikate pronesie.adresa mbi autostraden tr-el prane kompleksit panto-fshati fikas-komuna mullet-tirane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim