Toke are 35000 m2 ne Tirane

Shitet nga: Lek 03 Jan 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Tirane, shes toke bujqesore 35.000 m² 3.5 Euro m2.
Zona/Rruga : Rreshen - Perlat - Klos.

Shitet toke bujqesore me siperfaqe 35000 m2.Toka ndodhet ne fshatin Tarazh 3 km larg qytetit te Rreshenit, rrethi Mirdite.
Toka eshte shume e pershtatshme per ferma bujqesore dhe blegtorale.
Por fale pozicionit te saje ajo mund te perdoret dhe per ndertime industriale,
Toka ndahet mespermes nga rruga nacionale Rreshen-Klos, ky aks rrugor bashkon autostraden e Kombit me rrugen e Arberit.
Shitet per aresye te largimit nga zona.
Çmimi 4.5 euro/m2, i diskutueshem. Ju lutemi mos ngurroni jepni oferten tuaj ne numrat tane te kontaktit ose me; imeill ; lekgjeta@hotmail.com

Tel. : 003552212003

Cel. : 0684407383 / 0692868836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim