Toke Truall ne Tirane

Shitet nga: edi 04 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Toke-Truall 1650 m2, e ndashme ne te pakten 3 troje. Vend piktoresk, ngjitur me autostraden e re.
Zona eshte e pajisur me plan urbanistik, e pershtatshme per ndertim dhe e lejuar te ndertohet.
Cmimi 110 Euro/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim