Toke 520m² prane qendres tregtare TEG

Shitet nga: klaos 25 Tet 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Toka eshte e rrethuar me 2 porta nje per makina dhe tjetra per kembesor. Toka eshte me dokumenta te regullta. Gjendet prane vilave ROLLING HILLS, BLUR, MON KAFE, UNIVERSITETIT AMERIKAN DHE TEG
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim