Toke 520m² prane TEG, ROLLING HILLS, BLUR, UNIV..

Shitet nga: KLAOS 21 Gsh 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Toka eshte e rrethuar me 2 porta nje per makina dhe tjetra per kembesor.
Toka eshte me dokumenta te rregullta-tapi certifikat pronesie. Gjendet prane vilave ROLLING HILLS, BLUR, MON KAFE, UNIVERSITETIT AMERIKAN DHE TEG
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim