Tok are 4200m me certefikat pronsie

Shitet nga: goraldo 20 Tet 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Tiranë
toka esht e gjat 200m dhe 21m e gjer.ndodhet ne berxul tek kulla vorbsit,nuk ndrrohet memakin po me hyrje ndrrimi ka cmim tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim