Tokë me letra pranë Autostradës Tiranë-Tapizë

Shitet nga: Sul Cani 05 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
Në Tapizë, 500m nga Autostrada Tiranë-Tapizë, buzë rrugës dytësore Tapizë-Nikël, shitet një hektar tokë me letra të rregullta. Çmimi për metër katror është 20 euro. Të interesuarit mund të marrin informacion në numrin e telefonit 00355686337640. Toka është një mundësi shumë e mirë për t'u për dorur për veprimtari të ndryshme private. Rruga dytësore që është në gjendje shumë të mirë, kalon ngjitur me të dhe duhen 500m për të dalë në autostradë. Ju ftojmë të vini e ta shikoni nga afër dhe besojmë se nuk do zhgënjeheni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim