Tiranë vore (mucaj) 800m larg nga autostrada s..

Shitet nga: Klajdi h 30 Krr 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 LEK

Komuna: Tiranë
OKAZION ..vore (mucaj) 800m larg nga autostrada shitet toke me sip 1000m2..30€/m2..dok i rregullt..e pershtatshme per banim magazine..( mundesi kembimi dhe me makine )
Cel. : 0685299838
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim