TOKE ARE NE AUTOSTRADEN DURRES TIRANE NE RRUGEN ..

Shitet nga: TOKE NE AUTOSTRADEN DURRS TIRAN 30 Qer 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN DURRES TIRANE TOKA DISPONON HIPOTEK DHE ESHT NGJITUR ME AUTOSTRADEN TOKA MUND TE PERDORET PER BIZNES OSE PER CDO LLLOJ AKTIVITETI QE DESHIRONI PER ME SHUM INFORMACION PO JU SHKRUAJ 2 NUMRAT E CELULARIT KU MUND TE KONTAKTONI FALEMINDERIT VETEM BLERS SERIOZ JO VETEM THJESHT KURJOZ >>>> NUMRI CEL= 0694477178
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim