Super trruall,Super cmim okazion..sauk,me letrra

Shitet nga: xxxxx 10 Pri 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 320 m2
Komuna: Tiranë
Shes toke 20 posht spitalit t sanatoriumit ...toka esht 320 metrra esht met t gjitha letrrat n rregull jan investuar mbi 15mji euro ne te i kam bere rrethimin dhe bazen per t vazhduar themelet e shpis ...zona ka kanalizimet met mira ne tiran rruga e asfaltuar deri nji pjes disa metrra pa arrit ke toka ..disponohen t gjitha letrrat ..uji drrita 24 or pa nderprerje asi her...toka shitet vertet lire per arsye problemesh ekonomike ...hyrja per te toka esht nga rruga elbasabit ke lavazhet nga rruga 3 vllezerit kondi per nga sanatoriumi ka vetem hyrje kembsore ...per cdo info me teper kontaktoni nr e telefonit...nqs keni nje sasi met madhe parash mund tju shes dhe token bashkangjitur ksaj e cila esht edhe ajo 320 metrra katrror ...cmimi diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim