Shitet truall me hipoteke. OKAZION!!!

Shitet nga: Kristi 16 Nën 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Adresa: Kombinat, 200m perballe repartit te zjarrfikeseve
Sipërfaqe: 165 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Tiranë
Shitet truall me hipoteke, me siperfaqe 165 m2, i cili ndodhet 200 m perballe repartit te zjarrfikeseve ne Kombinat. Turalli eshte i rrethuar nga ndertesa private dhe eshte i pershtatshem per ndertim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim