Shitet toke ne Vishaj,Tirane

Shitet nga: Gezim 16 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Vishaj,Tirane
Sipërfaqe: 6000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Tiranë
Shitet toke ne fshatin Vishaj,Tirane me siperfaqe2000m jane te mbjellura me ullinj ne prodhim dhe 4000m fushe.Toka ka dalje ne rruge kryesore.Toka shitet me ndarje sipas kerkeses.Toka eshte me certifikate te rregullt pronesie te 2014.Siperfaqa e mbjellur me ullinj shitet me 40 EUR/m ndersa siperfaqa e pambjelle shitet me 35 EUR/m.Toka ndodhet 9 km larg nga qendra e tiranes dhe 5 km larg TEG
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim