Shitet ose nderrohet nje siperfaqe toke prej 180..

Shitet nga: toke 12 Gsh 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet ose nderrohet me Apartament brenda Unazes nje siperfaqe toke prej 1800 m2, e cila ndodhet ne hyrje te Kombinatit,majtas,perballe nje liqeni,ne nje zone te shkelqyer per ndertim vile ,e rrethuar me avlli dhe peme dekorative.Cmimi i shitjes 13.000.000 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim