Prane Kamzez tek kthesa e valiasit

Shitet nga: alven 25 Sht 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
rruga Abdi Bej Toptani mbrapa karburant alpet, shitet toke 2 dylym e 400 metra....toka eshte 24 metra e gjer dhe 100 metra e gjat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim