OKAZION Toke ne Tiranë

Shitet nga: Klajdi h 13 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Toke ne vore(mucaj) me sip1000-4000m2 35€/m2..me certifikata pronesie..800m larg nga autostrada e pershtatshme per banim magazine..mundesi kembimi dhe me makine..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim