KALDAJE

Shitet nga: agroni 15 Qer 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 480 EUR

Komuna: Tiranë
Shes kaldaje per SERA dhe PULARI,
BM2 AGROTHERM EC70 diesel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim