CMIM OKAZION-Truall prej 1800 m2 ne Tirane

Shitet nga: ilir 02 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
SHITET NJE SIPERFAQE TOKE RRETH 2000M2,E CILA NDODHET NE HYRJE TE KOMBINATIT,NE KRAH TE MAJTE,NE NJE POZICION TE SHKELQYR PER NDERTIM VILE,RRETHUAR ME AVLLI DHE PEME DEKORATIVE.PAMJET SI NE FOTOT.Me dokumente te rregullta.CMIMI I SHITJES 12.000.000 leke ,i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim