Ara dhe ferma 45000 euro metri katror

Shitet nga: veti 25 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Tiranë
1 km larg city park terren shume i favorshem per magazine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim