500 m2 Toke Ne Tirane !!! Super OKAZION !!!

Shitet nga: Denis 23 Qer 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Toke me nje cmim shume te mire ne zonen e Saukut, Toka eshte tek TEG-u me sakt tek pjesa perball kompleksit BLUR . Te interesuarit mund te kontaktojne me E-mail ose ne Nr e telefonit ... Toka eshte 500 m2 dhe shitet e gjitha... JU LUTEM VETEM ATO QE JANE REALISHT TE INTERESUAR PER KETE !!! FLM PER MIREKUPTIMIN !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim