4150 m2 toke buze Autostrades Durres-Morine. Me ..

Shitet nga: Llusku 24 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet 4150 m2 toke buze Autostrades se Kombit, ne segmentin Rreshen-Reps. Toka eshte e pershtatshme per ngritje aktiviteti biznesi te ndryshem si Karburante apo biznese te tjera.
Toka eshte me dokumenta te rregullta hipotekore dhe e trasheguar.
Ofroj qe te kembehet me apartamente ne Tirane ose Durres.
Cmimi i shitjes eshte teper okazion per pozicionin qe ka.
Shitet me cmimin 90.000 Euro.CMIMI I DISKUTUESHEM
Cel. 0697307817
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim