1000 m2 TOK TIRANE, SHTISH TUFINE.

Shitet nga: Erald 26 Dhj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
SHITET 1000 M2 TOK NE SHTISH TUFINE, PRANE RRUGES KRUESORE.
TOKA ESHT FARE PRAN PIKENISJES SE RRUGES ARBRIT.
ESHT SHESH DHE I PERSHTATSHEM PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI KARBURANT, QENDER TREGTARE , MAGAZIN, VIL ETJ ETJ.
TOKA ESHTE E PAISUR ME CERTIFIKATE PRONESIE.
UJE DHE DRITA 24 ORE.
CMIMI 10000 M2.
TEL 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim