Nxitoni Truall prej 1250m2 ne Theth

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 08 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes truall ne Theth zone turistike ne zhivdhim.
Eshte shume destinacion i preferuar per te huajt dhe per vendasit.
Vend i pershtatshem per ndertimin e shtepiave te pushimit ose ndonje Hotel Alpin.
Sip totae 1250m2 truall i trasheguar me dokumentacion te nevojshem.

cmimi eshte 25 euro per m2
Presim oferta nga njerz serioz!
Agjent Imobiliar per Shkodren
Amarildo Sterkaj 0692883398 0674395689

Per prona te tjera ne zonen e veriut klikoni
https://www.facebook.com/pages/Agjensia-Imobiliare-Extra/133853786757814
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim