vile 3kateshe ne kashar

Shitet nga: Tr 06 Nën 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet vile 3 kateshe ne kashar tek univers reklama e rrethuar me avlli +3100 metra toke me hipotek te rregullt uje drita 24 ore e vlefshme dhe per biznes ,400 mije euro I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim