vile 3 kateshe

Shitet nga: shkelqim 25 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet vila 3 kateshe e pa mobiluar per arsye personale . siperfaqa eshte 380 e Te 3 kateve Jane 3 dhoma gjumi 1 sallone me siperfaqe Te madhe . Jane dy garazhde Te ndare nga njeri tjetri . Jane dy ballkone ne cdo Kat . per me shume informacion kontaktoni ose ne email ose nepermjet celuarit faleminderit. Plus siperfaqe e madhe perpara shpis oborri. Dhe nje lulishte Te Vogel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim