pallat i ri rruga myrteza topi sa kalon shkollen

Shitet nga: Arioli 28 Nën 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: shtepi shum e madhe ke mundesi zgjerim dhe per 3+1
Sipërfaqe: 124 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Hyrje pallati sa kalon shkollen sami frasheri
hyrje e madhe 124metra e mobiluar dhe pa mobilim
shitet 1000eu metri katror
dy banjo ballkon guzhin sallon dy dhoma gjumi
dhe nje e pa perfunduar
koridor i bollshem palat i ri
shitet per arsye largimi nga shqiperia
nr cel 0699711181 cmimin e diskutojm nqs jeni
te interesuar bejm dhe ndrrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim