objekt me truall

Shitet nga: vini 06 Tet 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet objekt me truall n ksamil me pamje nga deti me dok te regullta prone egzistuese mund te bejm dhe kembime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim