jepet me qera buze detit 1+1 e kompletuar me te ..

Shitet nga: lulzim 07 Qer 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
ngjitur me HOTEL RAFAELO **** ne shengjin jepet me qera nje hyrje e kompletuar me te gjitha kushtet bashkohore,parking i garantuar.pamje nga dete dhe mali. poshte pallatit ndodhet dhe pishina dhe nje kend lojrash per femije.me marreveshtje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim