Vile

Shitet nga: Andi 11 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Komuna: Tiranë
Vile 2 kateshe + garazh nen toke dhe papafingo
700 metra katror vila + 800 metra bace e rrethuar me mur guri.
Me ashensor, shkalle te brendshme dhe te jashtme.
Ndodhet ne zonen e priskes me pamje nga tirana
Me hipotek dhe dokumentacion te rregullt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim