Vile tek ish stacioni i fundit i tiranes se re !

Shitet nga: Monda 14 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet tek ish stacioni i fundit i tiranes se re .,vile 2 kateshe me papagingo . 112 metra katrore ndertim per cdo kat dhe 312 metragjithsej bashke me truall . Me hipoteke .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim