Vile prej 300m2 ne Tirane

Shitet nga: Antonio 03 Qer 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes nje vile dy kateshe ku secili nga katet esht 90 m katror dhe ka 120 m oborr,vila esht e vjeter dhe duhet riparuar esht me te gjitha dokumentacionet e rregullta dhe ndodhet ne rrugen Hoxha Tasim pran pazarit te ri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim