Vile prej 270m2 ne Tirane SUPER OKAZION"""" URGJ..

Shitet nga: arjol 07 Dhj 02:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Komuna: Tiranë
Yzberisht 100 m ne krah te shkolles "Myslym Shima" shitet vile 2 kateshe + papafingo me cati alpine . Ndertesa me shkalle nga jashte me certifikate pronesie .Siperfaqja totale 600 metra katror.Kati i pare 132 metra katror +20 metra katror magazine ,kati i dyte 136 metra katror me oborr dhe mundesi parkimi per makina
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim