Vile prej 230m2 ne Tirane

Shitet nga: Fredi 21 Tet 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet vile ne tirane me punime bashkohore
Dhe ne nje zone shum te oreferuar te tiranes,
Shtepia ndodhet te rruga elbasanit prane minibashkis
Nr 2 ose prane tregut elektrik..
Shtepia eshte 3 kate .
Dhe e mobiluar ne menyr bashkohore.
Cmimi me qera 1000 € ne muaj i diskutushem!
Shtepia disponon te gjitha dekomantat me certifikat
Pronsie.
1000€ ne muaj ...
Preferohen te huaj , ose familjare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim