Vile ne Tirane

Shitet nga: klodjan kercyku 25 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

310 000 EUR

Komuna: Tiranë
PERSHKRIMI

-siperfaqia e truallit esht 500m
-.siperfaqia e ndertimit 200m.
-vila esht 2 kateshe
---------------------------.PERBERJA E SAJ ESHT KESHTU:
-VILA ESHTE E NDAR NE 4 HYRJE ,KU SECILA HYRJE ESHTE NGA 100m2
-NDARJA E HYRJEVE:2 dhoma gjumi 1 dhom ndenje1 banjo.dhe verand
-PERBERJA E PJESES SE JASHTME:posedon nje lilishte te mirfillt nje ambjet shlodhes.
-vila ka 2 garazhe(bodrume)ku njera mund te perdoret dhe si hyrje.
-vende parkimi
-
ADRESA:500M MBI QYTETIN STUDENTI..Rr.TODI SHKURTI....Nr.22
PER ME SHUM INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT OSE NE ADRESEN E EMAILIT..
NR.CEL:0683111135
EMAI-L:klod.alb.ian@live.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim