Vile me qera ne Tirane

Shitet nga: Aldo 02 Dhj 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne zonen rezidenciale te vilave ne Selite, ndodhet kjo vile me pamje madheshtore e cila jepet me qera. Kjo vile ofron kushte bashkohore per banim dhe aktivitete te tjera sipas qellimit. Kjo vile eshte e rrethuar me kangjella dhe mur per ofruar siguri dhe privaci maksimale. Kjo vile permban 6 dhoma gjumi nga te cilat 4 per te rritur dhe 2 per femije, ka 3 tualete me te gjitha facilitet dhe 2 ballkone nga te cilat njeri ne formen e verandes. Brenda rrethimit te viles, ndodhet dhe garazhdi i cili sherben si vendparkimi per mjetin e familjes por ofron dhe te gjitha kushtet me pajisjet per riparimin e tyre.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim