Vile me qera ne Tirane

Shitet nga: gerald 03 Nën 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Jepet me qera vile ne m.shyri mbrapa drejtoris te policis , 2 kate nga 3+1 , me bace dhe vend parkimi cmimi 1000euro i diskutueshem.

Nr tel 0696162909

REAL ESTATE REGER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim