Vile Dy Kate + Bodrum - Rruga E Durresit, Tirane

Shitet nga: Artan Xhika 09 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Vile Dy Kate + bodrum dhe Oborr, e gjitha - 248m² .
Cdo Kat ka 3 dhoma - 1 kuzhine

Per info. Kontaktoni ne nr e celularit 0682061169
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim