Vile 4 kateshe ne Tirane

Shitet nga: shtepi 29 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Tiranë
vila eshte 4 kate , kati i pare eshte garazh,kati i 2,3 dhe i 4 jan per te banuar , vila ka 1000m2 me tapi , gjithashtu edhe leje ndertimi ..... 355699476352..... cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim