Vile 3 katshe ne zonen e Laprakes (96m2 per kat)..

Shitet nga: enzo marku 10 Qer 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes VILE TRE KATESHE (96 m2/kat) ne Laprake,me shkalle te breneshme,kati i siperm eshte papafingo (me cati speciale).Ndertuar sipas arkitektures moderne, e kompletur persosmerisht dhe e mobiluar.Ka dy dhoma me kondicioner,banjo dhe ballkone per cdo kat.Me magazine ne oborr.Uje dhe drita 24h. Cmimi 110000 euro (i diskutueshem).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim