Vile 3 Kateshe ne Tiranë

Shitet nga: Eni 31 Gsh 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Shemsi Haka Nr 6

Jepet me qera Vile 3 Kateshe me shkalle te brendshme. 95 metra per kat. Kati i pare Sallon, kati i dyte 2 dhoma, kati i trete 2 dhoma. Cdo kat me banjo dhe ballkon. Vila eshte e kompletuar dhe e arreduar, oborr dhe parkim. Uje 24 ore.


Tel. : 0694885968

Cel. : 0682123822
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim