Vile 3 Kateshe + 1 kat per parkim

Shitet nga: Shtepi me Qera 01 Tet 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte Vile 3 Kateshe + 1 kat per parkim. Dy katet e para jane te pabanueshme, vetem kati i trete eshte i mobiluar. Shtepia sapo eshte ndertuar dhe nuk ka banuar njeri me perpara. Ka 2-3 vende te lira per parkim. Ndodhet tek Rruga 5 Maji (Tek Medreseja.).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim