Vilë prej 500m² në Tirane

Shitet nga: Bledi 18 Sht 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Vila ndodhet 500 metër nga sanatoriumi,zonë shumë e qetë.Me gjelberim kudo rreth shtepisë.Kati i parë: garazh + një dhomë ndenje e vecantë.Kati i dyte: 3 dhoma gjumi,sallon + kuzhinë,2 banja dhe 3 ballkone.Kati i tretë: 3 dhoma gjumi,sallon + kuzhinë,2 banja dhe 3 ballkone.Kati i katërt: 1 dhomë gjumi,1 banjë,sallon + kuzhinë me sip te madhe,1 ballkon dhe 1 verande shumë të madhe.Uje dhe drita 24 ORE non stop.Me panel djellorë.E perfunduar dhe gati per banim.Cmimi i qerasë 1000 €uro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim