Vilë 1-katëshe, zona e Plazhit, Golem

Shitet nga: Mimoza 11 Tet 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Vilë, zona e Plazhit, Golem. Fshat turistik, te Pishat e Buta. Dhome e kuzhine, me verande dhe oborr. Siperfaqja totale e ndertimit 80 m2, ndersa siperfaqe e jashtme 320 m2 (oborri). Zone e studiuar dhe e miratuar nga KRRTRSH per ndertim deri ne 4 kate vetjake (jo per biznes). Cmimi 50 000 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim