VILE

Shitet nga: Bashkimi 10 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
VILA ESHTE ME HIPOTEK DHE E MOBILUAR ,NDODHET NE NJE POZICION TE MIRE GJEOGRAFIK .
ADRESA:NE PASKUQAN AFER AHMATI PETROL
NR TEL:0685301169
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim