VILE

Shitet nga: TIKU 12 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Adresa: tirane ,Laprake
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
SHITET VILE 2 KATE E GJYSE , 9 DHOMA, 2 VC, BALLOKEN 2, SIP SHPIA 140 m2 , SIP TOKE 160 , OBORR I KOMPLETUAR.UJ DHE DRITA 24 ORE, TAKSA TE PAGUARA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim