Truall prej 500 m2 ne Tirane

Shitet nga: Hamza Shehi 14 Krr 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Rruga Karl Gega, ngjitur me stac. e trenit, Tirane

Shitet truall me siperfaqe totale 500 m2 (sip. ndertimi 100 m2, ndertim i vjeter 1-katshe me bordum), kufizimi me rrugen kryesore ne gjatesin 20 m. Me dokumentacion te rregullt dhe certificate pronesie.
I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Adresa; ne krah te stacionit te trenit, ne hyrje te Rr. Karl Gega,Tirane. Cmimi 1 200 000 euro. (I diskutueshem ne rast pagese te menjehershme)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim