Toke ne kombinat tek zona e ures se beshirit

Shitet nga: xxxxx 09 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes toke ne periferi t kombinati 750m² e peshtatshme per ndertim shpie ose per aktivitet bujqesor...leja ndertimit e mundshme per tu nxierr prej kontakteve qe disponoj ...toka ndodhet pak si ne koder ndodhet pergjat rruges (ngjitur) qe kalon aty ....cmimi esht shum i arsyeshem ...e shes per arsye mos perdorimi ...nuk kam fotografi po ne rast interesimi nga ana juai mund t lejm takim dhe tjua trregoj token...toka nul esht me letrra thjesht leter dore nga pronari i meparshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim