Toke + Shtepi ne Tirane

Shitet nga: xhevit 08 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shitet toke me siperfaqe 5000 m² , 7 km larg qendres se tiranes ne zonen e farkes .Toka esht e trasheguar dhe me certifikate pronesie .shtepia esht 1 kateshe me sip 150 m² ne proces legalizimi . Cmimi i diskutueshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim