Shtepia ndodhet te "Mali i Robit" ne kompleksin..

Shitet nga: indrit 11 Dhj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

67 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shtepia ndodhet te "Mali i Robit" ne kompleksin FAFA .
Ndodhet ne brezin e pare me pamje nga deti.
Ka pishinen e kompleksit para. Eshte kati i pare i nje vile trekateshe . Kompleski eshte i gjelberuar dhe ndodhet ne nje vend shume t mire. Cmimi eshte i arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim