Shtepia 1kateshe ne Tirane

Shitet nga: mirat 07 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet shtepia 1 kateshe me gjatesi 210 meter katror e perbere nga 4 dhoma ngjyre e verdhe ne gjendje shum te mire e ndertuar vjet me nje oborr te shkelqyer me me gjatesi 400 meter katror me nje pozicion shum te pershtatshem ajeri i paster vend shum i qete pa probleme.Shtepia ndodhet ne rruga myslym keta tufine kush esht i interesuar te kontaktoje ne nr e tel dhe te vije ta shikoje shtepine ju siguroj qe do mbeteni shum te kenaqur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim